Home OV-chipkaart Dienstregeling Kustbus tarieven Nuttige informatie

© Copyright Kustbus. All rights reserved. Protected by the copyright laws of the Netherlands and international treaties.

 

Kustbus.nl

Zomerlijn Den Helder - Callantsoog - Petten

Nederlands
English
Deutsch

Language

Bezienswaardigheden

 

Ontdek de natuur in Den Helder

Fort Kijkduin Den Helder

Rondvaart Den Helder

Vakantieparken

 

Villapark Anzelhoef

Park Campanula

Verkeer & entertainment

 

Shoppen in Duitsland met WinkelBUS

VBS Holland Verkeerbegeleiding

Partyboat Amsterdam all-in

Campings

 

Ardoer ‘t Noorder Sandt

De Donkere Duinen

De Kustbus rijdt in opdracht van de Provincie NH

 

 

 

 

9292 routeplanner
Kustbus op Facebook
Kustbus op Twitter

Kustbus dienstregeling t/m 31 augustus 2014.

Petten - Plein 1945
09.10
10.10
11.10
12.10
13.10
14.10
15.10
16.10
17.10
18.10
19.10
20.10
Petten - de Watersnip
09.12
10.12
11.12
12.12
13.12
14.12
15.12
16.12
17.12
18.12
19.12
20.12
Sint Maartenszee - Campanula
09.14
10.14
11.14
12.14
13.14
14.14
15.14
16.14
17.14
18.14
19.14
20.14
Sint Maartenszee - Belkmerweg
09.15
10.15
11.15
12.15
13.15
14.15
15.15
16.15
17.15
18.15
19.15
20.15
Sint Maartenszee - de Goudvis
09.19
10.19
11.19
12.19
13.19
14.19
15.19
16.19
17.19
18.19
19.19
20.19
Sint Maartenszee - de Lepelaar
09.22
10.22
11.22
12.22
13.22
14.22
15.22
16.22
17.22
18.22
19.22
20.22
Callantsoog - Zwanenwater
09.27
10.27
11.27
12.27
13.27
14.27
15.27
16.27
17.27
18.27
19.27
20.27
Callantsoog - centrum
09.30
10.30
11.30
12.30
13.30
14.30
15.30
16.30
17.30
18.30
19.30
20.30
Callantsoog - Tempelhof
09.32
10.32
11.32
12.32
13.32
14.32
15.32
16.32
17.32
18.32
19.32
20.32
Groote Keeten - Vijverhut
09.38
10.38
11.38
12.38
13.38
14.38
15.38
16.38
17.38
18.38
19.38
20.38
Julianadorp aan Zee - Zandloper
09.46
10.46
11.46
12.46
13.46
14.46
15.46
16.46
17.46
18.46
19.46
20.46
Den Helder - Donkere Duinen
09.51
10.51
11.51
12.51
13.51
14.51
15.51
16.51
17.51
18.51
19.51
20.51
Den Helder - Huisduinen ‘Fort Kijkduin’
09.53
10.53
11.53
12.53
13.53
14.53
15.53
16.53
17.53
18.53
19.53
20.53
Den Helder - Gemini ziekenhuis
09.58
10.58
11.58
12.58
13.58
14.58
15.58
16.58
17.58
18.58
19.58
20.58
Den Helder - Station NS (eindpunt)
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

* Halte vervalt ivm wegwerkzaamheden

van DEN HELDER naar PETTEN

van PETTEN naar DEN HELDER

Den Helder - Station NS
09.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
Den Helder - Gemini ziekenhuis
09.06
10.06
11.06
12.06
13.06
14.06
15.06
16.06
17.06
18.06
19.06
20.06
Den Helder - Huisduinen ‘Fort Kijkduin’
09.10
10.10
11.10
12.10
13.10
14.10
15.10
16.10
17.10
18.10
19.10
20.10
Den Helder - Donkere Duinen
09.12
10.12
11.12
12.12
13.12
14.12
15.12
16.12
17.12
18.12
19.12
20.12
Julianadorp aan Zee - Zandloper
09.17
10.17
11.17
12.17
13.17
14.17
15.17
16.17
17.17
18.17
19.17
20.17
Groote Keeten - Vijverhut
09.25
10.25
11.25
12.25
13.25
14.25
15.25
16.25
17.25
18.25
19.25
20.25
Callantsoog - Tempelhof
09.27
10.27
11.27
12.27
13.27
14.27
15.27
16.27
17.27
18.27
19.27
20.27
Callantsoog - centrum
09.29
10.29
11.29
12.29
13.29
14.29
15.29
16.29
17.29
18.29
19.29
20.29
Callantsoog - Zwanenwater
09.32
10.32
11.32
12.32
13.32
14.32
15.32
16.32
17.32
18.32
19.32
20.32
Sint Maartenszee - de Lepelaar
09.37
10.37
11.37
12.37
13.37
14.37
15.37
16.37
17.37
18.37
19.37
20.37
Sint Maartenszee - de Goudvis
09.39
10.39
11.39
12.39
13.39
14.39
15.39
16.39
17.39
18.39
19.39
20.39
Sint Maartenszee - Belkmerweg
09.44
10.44
11.44
12.44
13.44
14.44
15.44
16.44
17.44
18.44
19.44
20.44
Sint Maartenszee - Campanula
09.45
10.45
11.45
12.45
13.45
14.45
15.45
16.45
17.45
18.45
19.45
20.45
Petten - de Watersnip
09.48
10.48
11.48
12.48
13.48
14.48
15.48
16.48
17.48
18.48
19.48
20.48
Petten - Plein 1945 (eindpunt)
09.55
10.55
11.55
12.55
1.355
14.55
15.55
16.55
17.55
18.55
19.55
20.55

* Halte vervalt ivm wegwerkzaamheden