Home OV-chipkaart Dienstregeling Kustbus tarieven Nuttige informatie

© Copyright 2016 Kustbus. All rights reserved. Protected by the copyright laws of the Netherlands and international treaties.

 

Kustbus.nl

Zomer dienstregeling Den Helder - Petten

Nederlands
English
Deutsch

Language

Entertainment

 

Helderse Bootjes Verhuur

Rondvaart Den Helder

Campings

 

Ardoer ‘t Noorder Sandt

De Donkere Duinen

Bezienswaardigheden

 

Ontdek de natuur in Den Helder

Fort Kijkduin Den Helder

Fluwel’s Tulpenland

Groepen

 

HelderTours

De Kustbus rijdt in opdracht van Provincie NH

 

 

 

 

Kustbus op Facebook
Kustbus op Twitter

WEEKEND DIENSTREGELING START OP ZONDAG 5 JUNI 2016

Petten - Plein 1945
09:07
10:07
11:07
12:07
13:07
14:07
15:07
16:07
17:07
18:07
19:07
20:07
Petten - de Watersnip
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
15:10
16:10
17:10
18:10
19:10
20:10
Petten - Campanula
09:13
10:13
11:13
12:13
13:13
14:13
15:13
16:13
17:13
18:13
19:13
20:13
Sint Maartenszee - Golfzang
09:14
10:14
11:14
12:14
13:14
14:14
15:14
16:14
17:14
18:14
19:14
20:14
Sint Maartenszee - de Goudvis
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
15:15
16:15
17:15
18:15
19:15
20:15
Sint Maartenszee - de Lepelaar
09:17
10:17
11:17
12:17
13:17
14:17
15:17
16:17
17:17
18:17
19:17
20:17
Callantsoog - Zwanenwater
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:21
15:21
16:21
17:21
18:21
19:21
20:21
Callantsoog - centrum
09:24
10:24
11:24
12:24
13:24
14:24
15:24
16:24
17:24
18:24
19:24
20:24
Callantsoog - Tempelhof
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
17:27
18:27
19:27
20:27
Groote Keeten - Vijverhut
09:31
10:31
11:31
12:31
13:31
14:31
15:31
16:31
17:31
18:31
19:31
20:31
Julianadorp aan Zee - Zandloper
09:37
10:37
11:37
12:37
13:37
14:37
15:37
16:37
17:37
18:37
19:37
20:37
Den Helder - Donkere Duinen
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:41
19:41
20:41
Den Helder - Huisduinen ‘Fort Kijkduin’
09:50
10:50
11:50
12:50
13:50
14:50
15:50
16:50
17:50
18:50
19:50
20:50
Den Helder - Gemini ziekenhuis
09:56
10:56
11:56
12:56
13:56
14:56
15:56
16:56
17:56
18:56
19:56
20:56
Den Helder - Station NS (eindpunt)
10:01
11:01
12:01
13:01
14:01
15:01
16:01
17:01
18:01
19:01
20:01
21:01

* Halte vervalt ivm wegwerkzaamheden

DEN HELDER naar PETTEN

PETTEN naar DEN HELDER

Den Helder - Station NS
09:03
10:03
11:03
12:03
13:03
14:03
15:03
16:03
17:03
18:03
19:03
20:03
Den Helder - Gemini ziekenhuis
09:06
10:06
11:06
12:06
13:06
14:06
15:06
16:06
17:06
18:06
19:06
20:06
Den Helder - Huisduinen ‘Fort Kijkduin’
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
15:10
16:10
17:10
18:10
19:10
20:10
Den Helder - Donkere Duinen
09:17
10:17
11:17
12:17
13:17
14:17
15:17
16:17
17:17
18:17
19:17
20:17
Julianadorp aan Zee - Zandloper
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:21
15:21
16:21
17:21
18:21
19:21
20:21
Groote Keeten - Vijverhut
09:26
10:26
11:26
12:26
13:26
14:26
15:26
16:26
17:26
18:26
19:26
20:26
Callantsoog - Tempelhof
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
Callantsoog - centrum
09:33
10:33
11:33
12:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
18:33
19:33
20:33
Callantsoog - Zwanenwater
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:36
16:36
17:36
18:36
19:36
20:36
Sint Maartenszee - de Lepelaar
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:41
19:41
20:41
Sint Maartenszee - de Goudvis
09:43
10:43
11:43
12:43
13:43
14:43
15:43
16:43
17:43
18:43
19:43
20:43
Sint Maartenszee - Golfzang
09:44
10:44
11:44
12:44
13:44
14:44
15:44
16:44
17:44
18:44
19:44
20:44
Petten - Campanula
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
17:45
18:45
19:45
20:45
Petten - de Watersnip
09:50
10:50
11:50
12:50
13:50
14:50
15:50
16:50
17:50
18:50
19:50
20:50
Petten - Plein 1945 (eindpunt)
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
14:55
15:55
16:55
17:55
18:55
19:55
20:55

* Halte vervalt ivm wegwerkzaamheden

Fluwels Tulpenland

WEEKEND DIENSTREGELING START OP ZONDAG 5 JUNI 2016